O firmie

images1„KK” Granit to rodzinna firma z wieloletnią tradycją. Prowadzimy swoją działalność od 1999 roku, choć nasze korzenie sięgają jeszcze lat ’80-tych.

Dynamicznie z roku na rok zwiększamy swój asortyment zarówno w zakresie materiałów jak i świadczonych usług.

W chwili obecnej oferujemy Państwu kostkę granitową w różnych rozmiarach i kolorach, obrzeża, palisady, zasypkę oraz kruszywo, a wszystko to najwyższej jakości i w konkurencyjnych cenach.
W historię naszej firmy wpisało się tysiące profesjonalnie wykonanych projektów, setki współpracujących firm i przedsiębiorstw oraz niezliczone ilości zadowolonych Klientów. Zrealizowaliśmy wiele inwestycji dla inwestorów prywatnych, jak również wykonując inwestycje z zamówień publicznych, czego przykładem jest rynek w Osiedle Wierzbica k. RADOM.

Gwarantujemy wysoką jakość materiałów, transport, profesjonalne wykonanie projektów oraz co najważniejsze najniższe ceny. Nawiązując współpracę zapewniamy terminowe, solidne i bardzo dobre jakościowo wykonawstwo z gwarancją wysokiej jakości. Ciężko pracujemy na miano profesjonalistów w zakresie wykonywanych usług, świadczonych na terenie całego kraju.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy i zachęcamy do nawiązania współpracy
Zespół
„KK” Granit