Pięć powodów, dla których warto postawić na „KK” Granit!

NAJLEPSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Wybór „KK” Granit to gwarancja wyłącznie najlepszej jakości materiałów. Pracujemy na kostce granitowej, którą sami produkujemy, dlatego mamy pewność, że nasze wyroby są pełnowartościowe. Układanie kostki granitowej to przede wszystkim zaufanie do jakości kruszców – my wiemy, że nasza oferta to jedyny właściwy wybór.

BOGATA PALETA KRUSZYW

Pracujemy głównie na najbardziej trwałym kruszcu, jakim jest granit. W palecie materiałów, wykorzystywanych przez naszą firmę znajduje się jednak wiele kruszców z całego świata. Wszystkie dobieramy w taki sposób, aby spełniały oczekiwania różnych klientów. „KK” Granit to przede wszystkim różnorodność – nie skupiamy się wyłącznie na kostce brukowej z granitu, ale oferujemy o wiele więcej.

SETKI ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Najbardziej wiarygodnym potwierdzeniem tego, że nasze realizacje wykonujemy najlepiej, są setki usatysfakcjonowanych klientów. Ogrody, elewacje wewnętrzne i zewnętrzne lub aranżacje wnętrz, które dotychczas wychodziły spod rąk naszych profesjonalistów, są potwierdzeniem jakości naszej pracy. Nasi klienci przyznają, że „KK” Granit oferuje najkorzystniejszą ofertę układania kostki granitowej w regionie radomskim i okolicach.

KOMPLEKSOWE DORADZTWO

Niewiele firm charakteryzuje takie podejście do klienta, jakie mamy w „KK” Granit. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje i sugestie klientów, które zawsze zostają uwzględnione, jednak oferujemy coś więcej niż tylko realizacja wizji klienta. Indywidualne podejście to nasza charakterystyka – pomagamy wybrać materiał, służymy naszą wiedzą i doradzamy w kwestiach technicznych.

KONKURENCYJNE CENY

Stawiamy przede wszystkim na jakość wykonywanych usług, która zawsze jest w cenie. Wiemy jednak, że zadowolenie klienta to nie tylko dobrze zrealizowane zlecenie, ale również adekwatna cena. Chcemy, aby klienci „KK” Granit wracali do nas z kolejnymi zamówieniami, a więc nasze ceny są jednymi z najkorzystniejszych w Radomiu i okolicznych miastach.

_